Главная » 2021 » Листопад » 17 » «Скажімо булінгу : «НІ!»
«Скажімо булінгу : «НІ!»

16.11.2021 в Костянтинівському ЗЗСО №16 для учнів 5-акласу  пройшла класна година в онлайн форматі,  присвячена боротьбі з булінгом, з теми:  «Скажімо булінгу : «НІ!»

МЕТА: ознайомити здобувачів освіти  з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; сформувати знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Діти  переглянули презентацію і виконали вправу „Міф чи реальність”.  Їм було запропоновано прослухати факти про насильство та виявити, що являється правдою, а що ні. Потім дітям було запропоновано переглянути відео і відповісти   на питання до відео.

Учителька історії   Ірина СТАРОДУБЦЕВА

Просмотров: 102 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0