Главная » 2019 » Вересень » 12 » Сходинка до спортивного Олімпу

Дружіть із ним завжди,
                                                                                                                            Здоров’я, юність, силу дасть
                                                                                                                             І творчої снаги!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Другий тиждень навчального року для дітвори ЗОШ№ 16 розпочався весело та цікаво.  Тиждень був присвячений Дню фізичної культури та спорту. Цей тиждень завжди чекають всі школярі нашої школи. В рамках проведення  Олімпійського тижня було організовано багато заходів,які мали на меті пропагувати  серед  учнів здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.  10. 09. 19 р. початкові класи зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися рої : «Калинчата» (2-А клас), «Дружба» 3-Аклас ), «Зернина» (3-Бклас) на швидкість, спритність ,силу, кмітливість, винахідливість . Всі показали добрі результати.  Рій «Козачата»(  4 –А клас) та рій «  Козацька чайка»  (  4 – Б клас) надовго запам’ятають ці змагання, адже діти отримали безліч емоцій, позитивних вражень. І хоча перемога була за « Козачатами», всі учні з великим задоволенням та гарним настроєм закінчили змагання. Рухливі ігри  на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. Підведені підсумки і нагороджено переможців. Сподіваємось, перші перемоги маленьких спортсменів на шкільному рівні – це сходинка на шляху до підкорення спортивного Олімпу.

Вчитель  Н.А. Жирнова.

Категория: Новини школи | Просмотров: 228 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0