Главная » 2020 » Лютий » 5 » «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися»
«Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися»

4 лютого 2020 року в Костянтинівському ЗЗСО №16 пройшло методичне об’єднання вчителів початкових класів за темою « Підвищення якості освіти учнів початкових класів в умовах НУШ». Метою засідання було: ще раз звернути увагу на «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в Новій початковій школі», поділитися методичними знахідками у роботі вчителів в умовах НУШ.

Керівник ШМО Хрипко Н.К. презентувала новинки методичної літератури, які знаходяться в шкільній бібліотеці: «Теорія і практика формувального оцінювання», «Методика навчання математики у 1-2 класах», « Методика навчання інтегрованого курсу «Українська мова» у 1-2 класах у ЗЗСО на засадах компетентнісного підходу» та інші.

Генатуліна С.А. поділилася своїми педагогічними ідеями щодо творчого підходу у використанні «Ромашки Блума» та «Кубика Блума». Губанова С.В. у своєму виступі звернула увагу на взаємооцінювання та самооцінювання здобувачів освіти та рекомендувала використовувати «Листи самооцінки діяльності учня».

На думку вчителів початкових класів дитині не достатньо лише дати знання, а ще важливіше навчити ними користуватися.

Вчителі початкових класів

Категория: Новини школи | Просмотров: 218 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0