Главная » 2023 » Листопад » 13 » «Спорт - моє покликання»
«Спорт - моє покликання»

Спорт – здоров’я, спорт - це сила,

Що дає всім дітям крила!

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух ,завжди був притаманний українцям. Костянтинівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 у рамках програми  «Пліч - о – пліч зі спортом» бере  активну участь у заходах, присвячених цій події. Здобувачі освіти 4-х класів  взяли участь в онлайн – конкурсі «Спорт - моє покликання», де  протягом тижня демонстрували свої спортивні здібності. Спорт є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. На жаль, сьогодення не дозволяє нашім дітям в повну міру відчути спортивний  азарт та бажання вибороти перемогу, але свої спортивні здібності, спритність, сміливість, швидкість,силу учні демонструють у всіх куточках нашої України та за її межами. Ми пишаємося своїми маленькими спортсменами. Учителями Жирновою Н.А. та  Головко С.В. було створено колаж « Спорт – моє покликання».

Бажаємо всім своїм вихованцям продуктивних тренувань, проявляти завзятість, наполегливість у досягненні поставлених цілей. Можливо, хтось з них засвітиться зіркою та зможе стати справжнім олімпійцем.

Вчитель  початкових класів Наталія Жирнова

Категория: Новини школи | Просмотров: 36 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0