Главная » 2019 » Квітень » 5 » Стоп-міни
Стоп-міни

Щороку 4-го квітня відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаній з розмінуванням. У цей день вчитель основ здоров’я Тесленок І.В проводила роз’яснювальну роботу серед учнів Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 щодо дій у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв. Метою проведеної інформаційно-просвітницької роботи є підвищення протимінної безпеки дітей та запобігання нещасним випадкам. Школярі дізнались про види мін, розглянули знаки, якими позначають мінні поля.

Діти отримали рекомендації з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації, переглянули тематичні відеоматеріали.

Категория: Новини школи | Просмотров: 301 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0