Главная » 2019 » Квітень » 12 » Страшне лихоліття війни
Страшне лихоліття війни

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів — пам'ятна дата, що відзначається щорічно 11 квітня з нагоди події, яка мала місце 1945 року, коли в’язні концтабору в Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.

З метою вшанування пам'яті жертв фашистських таборів, нагадування трагічних подій в історії людства, викликаних насильницьким втручанням в життя,національну приналежність,віросповідання, відродження пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства 11 квітня пройшов тематичний вісник для учнів 8-а класу.

Під час проведення заходу підлітки детально ознайомилися з хронологією подій квітня 1945 року.Під час перегляду фільма про в*язнів концтаборів школярі ще раз упевнились, через які жахи пройшли люди, щоб ми мали можливість жити під мирним небом.

Просмотров: 266 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0