Главная » 2020 » Грудень » 15 » Світ юридичних професій
Світ юридичних професій

10 грудня 2020 року в Костянтинівському ЗЗСО№16  в рамках Всесвітнього дня прав людини  для здобувачів освіти  9-А класу пройшов тематичний захід « Світ юридичних професій».

Мета : дати уявлення про юридичні професії та основні повноваження представників,

ознайомити з вимогами, яким мають відповідати особи, що збираються працювати в галузі права,

визначити, які навчальні заклади здійснюють підготовку юристів.

День прав людини - Міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН. Загальна декларація прав людини - перший Міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Попов Дмитро, Нетіменко Юля, Зінов’єва Катерина  підготували  повідомлення  про  різноманітність юридичних професій . Вони ознайомили учнів з  інформацією, про навчальні заклади , які готують юристів.

Вчитель історії:    І. В. Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 154 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0