Главная » 2021 » Квітень » 25 » Світ професій
Світ професій

Не професія обирає людину, а людина професію.
 (Сократ.)

22 квітня в Костянтинівському ЗЗСО № 16 в 4-Б класі в рамках профорієнтаційної роботи серед учнів була проведена година спілкування

« Світ професій»

Метою якої було: розширити і закріпити знання учнів про найпотрібніші професії, трудові дії та знаряддя праці, поглибити у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею; викликати почуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати; сприяти розвитку трудової активності і працьовитості школярів, розвивати кругозір учнів, мислення, увагу, спостережливість, допитливість, творчу фантазію.

Під час заходу діти подивилися відеоролік «Вибір професії», з’ясували ,які в наш час професії найпотрібніші та які взагалі існують, пограли в гру «Тлумачення професій», провели мозковий штурм « Що найважливіше», придумували професії майбутнього. Рефлексією заходу була демонстрація своїх наробок «Ким я хочу бути та чому».

На світі дуже багато різних професій, кожна необхідна і важлива. В

майбутньому треба вибрати собі професію по душі, щоб вона

приносила не тільки фінансове благополуччя, а й насолоду і задоволення.

Треба пам’ятати, що із старанних, сумлінних школярів виростають справжні професіонали своєї справи.

Вчитель поч.класів Хе Ден Сук Степанченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 159 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0