Главная » 2021 » Жовтень » 20 » Свята спадщина «Державні символи України»
Свята спадщина «Державні символи України»

Україна – це жовта пшениця

І блакитні волошки у ній.

Гей, як любо кругом – подивися! –

В тій країні коханій моїй!

20 жовтня в 1 класі Костянтинівського ЗЗСО №16 пройшла класна година на тему «Державні символи України». Мета  заходу - розширити знання учнів про державні символи України: Герб, Гімн, Прапор; розвивати інтерес до історичного минулого нашого народу; сприяти формуванню національної свідомості учнів; виховувати повагу до української символіки, почуття патріотизму, поваги до державних символів України.

Першокласники вперше опановують дистанційну форму навчання.  Але захід пройшов чудово, цікаво, жваво. Малюки з задоволенням познайомилися з презентацією, відповідали на запитання, демонстрували свої знання, приймали активну участь у вікторині, розказували казки про державні символи України. Підсумком роботи стало створення власноруч свого прапорця. Тепер ці творчі дитячі роботи займуть почесне місце в «Національному куточку» навчального середовища.

Класний керівник 1 класу             Світлана ГЕНАТУЛІНА

Категория: Новини школи | Просмотров: 103 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0