Главная » 2023 » Вересень » 6 » «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні!»
«Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні!»

День визволення Костянтинівки  та Донбасу від  нацистських загарбників

Щороку, 6 вересня, наше місто вшановує пам`ять загиблих воїнів, які загинули у роки Другої світової війни.

Вже багато  років минуло з тієї  дати, але пам’ять людська живе й донині.

З метою увічнення безсмертного подвигу народу, формування в учнів  патріотичної свідомості, почуття любові до рідної землі, її історії, вшанування пам’яті воїнів- героїв та жертв Другої світової війни, 6 вересня 2023 року у Костянтинівському ЗЗСО №16 для учнів 5-А класу відбулася онлайн лінійка «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні!»

Під час заходу учні віддали данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшанували пам'ять

тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів та тих, хто загинув, боронячи рідну землю від загарбників і сьогодні.

Ми є нащадками славного покоління. І наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу, усіма своїми справами наближати перемогу та  мир на нашій рідній українській землі!

Педагог-організатор Тетяна МОРОЗОВА

Категория: Новини школи | Просмотров: 43 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0