Главная » 2021 » Травень » 4 » Тиждень географії «Навколо світу»
Тиждень географії «Навколо світу»

Важливим фактором формування сталого інтересу до географії є практика проведення предметних тижнів. Вона відкриває широкі можливості для задоволення індивідуальних нахилів та здібностей учнів саме до цього предмету. Згідно річного плану роботи з 21.04 по 28.04.2021 року у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 для учнів 5-11 класів проходив предметний тиждень, присвячений географії та природознавству.

Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів із географії, розширення їхнього наукового світогляду, підвищення інтересу до вивчення географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, а також формування   інтересу до вивчення географії.  Заходи проводилися в онлайн форматі.

Упродовж тижня було проведено такі заходи:

1. Онлайн вікторина з природознавства «Хочу все знати» для учнів 5 класу, яка сприяла розвитку логічного мислення, зв’язного мовлення дітей.
  2. Інтерактивна вікторина «Всезнайко» для учнів 6 класів, учасники виконували   цікаві завдання на уважність та кмітливість.
  3. Web виставка творчих робіт «Подорож країнами Євразії», де учні 7 –х класів зібрали цікаві факти про країни, міста, культурні та історичні об’єкти Євразії та презентували за допомогою stormboard
  4. Екологічний урок «Планета – мій дім», під час якого з учнями 8-А класу поговорили про екологічні проблеми та з’ясували, як кожен із нас може потроху їх вирішувати
  5. Міні – проєкт «Антропогенний вплив на екосистеми своєї місцевості» презентували учні 9-А класу, використовуючи цифровий простір stormboard
  6. Географічна онлайн вікторина «Знавці географії» для учнів 10-11 класів, учасники гри відповідали на запитання з різних галузей географіїї

Використання індивідуальних і групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало учнів до участі у різноманітних заходах, сприяло встановленню тісної співпраці вчителів і учнів.

Вчитель географії Климова О.А

Категория: Новини школи | Просмотров: 164 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0