Главная » 2021 » Вересень » 17 » Тиждень протидії булінгу
Тиждень протидії булінгу

13 вересня 2021 в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів №16 було розпочато «Тиждень протидії булінгу». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Для учнів 1-11 класів був проведений Info-дайджест « Протидія булінгу в учнівському колективі» на якому учні ще раз повторили куди можна звернутися у разі небезпеки. Медіатор Носікова А.Ю. з учнями 4 класу провела виховний захід на тему « Ми всі різні, але ми рівні» де діти продовжували розвивати навички толерантного спілкування, вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації. Для учнів 1-3 класів була проведена акція «Булінгу-ні» в рамках якої учні розбирали добрі та погані вчинки, де продовжували розвивати навички безпечної поведінки з метою попередження насильства.

Медіатор А. Ю. Носікова

Категория: Новини школи | Просмотров: 179 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0