Главная » 2019 » Листопад » 18 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності

Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші.

Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості.

Г.Гвіччардіні – італійський історик, філософ-гуманіст

16 листопада Міжнародний День толерантності.

З 11.11.19 – 15.11.19 в Костянтинівському ЗЗСО пройшов “Тиждень толерантності” в якому взяли участь учні 1-11 класів.

Мета: познайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формувати терпимість до відмінностей між людьми.

Тиждень почався позитивно, учні учнівського самоврядування влаштували Акцію “Обійму безкоштовно” . Ще була проведеа хвилинка позитиву “Комплемент кожному” на перерві діти могли виразити свої почуття, а на “Паркані Толерантності” учні 1-11 класів малювали як вони уявляють толерантність. З більш старшими учнями школи були проведені тематичні кола “ Як уникнути конфліктів у спілкуванні”. І на завершення нашого толерантнго тижня на перервах була влаштована гра “Знайди смайлик”

Вчитель: Носікова А.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 261 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0