Главная » 2023 » Грудень » 8 » Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
В рамках проведення Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в Костянтинівському ЗЗСО І - ІІІ ступенів No16 практичним психологом були проведені тематичні заняття «Толерантність людини – найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві».
5А, 5Б, 6А, 9А класи.
В учнів формувалось чітке уявлення про толерантність, виховувалось почуття поваги один до одного, розвивалась комунікативна культура спілкування і взаєморозуміння.
На занятті учні обговорили квітку толерантності, визначили риси толерантної та інтолерантної людини, виконали вправу "Асоціативний ряд до слова "Толерантність"", переглянули і обговорили відео «Про толерантність» та наприкінці заняття зробили завдання «Риси толерантної людини».
Практичний психолог С. І. Халіна

Категория: Новини школи | Просмотров: 48 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0