Главная » 2019 » Жовтень » 17 » «Торгівля людьми: це може трапитись з кожним»
«Торгівля людьми: це може трапитись з кожним»

Протягом тижня у 5-7 класах Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 в рамках проекту " Я маю право !" проходила низка заходів з протидії торгівлі людьми. Звісно корінь цієї проблеми лежить у повазі до особистості яка формується з дитинства. Метою цих заходів було формування у дітей поняття про особистість, як свою так і оточуючих, повазі до кожної людини, усвідомленню взаємозв’язку поведінки і зовнішнього вигляду у процесі творення власного образу, навчити їх аналізувати особистісні якості, формувати думку про важливість виявлення власної індивідуальності.

За допомогою новітніх технологій, педагогам вдалося добитися максимального ефекту у учнів. Були використані такі техніки як: мозковий штурм, критичне оцінювання, медіація в колі, робота в групі. Діти краще зрозуміли свої власні якості та навчилися бачити їх в оточуючих.

Класний керівник 6-а класу         Д.К. Бувайло

Категория: Новини школи | Просмотров: 221 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0