Главная » 2021 » Січень » 29 » «Travelling through the English speaking countries».
«Travelling through the English speaking countries».

Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома

Анатоль Франс

В рамках тижня англійської мови  28 січня 2021 року у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 проведено квест з англійської мови в 11 класі «Travelling through the English speaking countries».  Мета заходу: поглиблення знань учнів стосовно англомовних країн; розширення світогляду і важливості вивчення іноземних на сьогоднішній день.

Під час проведення квесту учні змогли подорожувати англомовними країнами, згадати видатні постаті британської історії та культури, прогулятися визначними місцями Лондону та пригадати, де англійська мова є рідною мовою спілкування.

Вчитель англійської мови                           Фролов Д.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 142 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0