Главная » 2019 » Грудень » 9 » Тренінг « Гендерна рівність: роль жінки і чоловіка в суспільстві»
Тренінг « Гендерна рівність: роль жінки і чоловіка в суспільстві»

В рамках правового тижня 09.12.2019 року для учнів 10-11-х класів у Костянтинівській ЗЗСО №16 пройшов тренінг « Гендерна рівність: роль жінки і чоловіка в суспільстві»

Мета : • розкрити, як відрізнялося суспільне становище жінки і чоловіка у різні історичні епохи,

• з'ясувати, як закріплюється положення про міжстатеву рівність в сучасному українському законодавстві,

• сформувати в учнів чітку позицію поваги до прав людини, незалежно від расової, національної чи статевої приналежності, сприяти вихованню людинолюбства, взаємоповаги, терпимості.

Здобувачі освіти ознайомились з поняттям та роллю жінки та чоловіка в суспільстві через презентацію та відео - ролику з Інтернету. Потім з набутих знань приступили до створення власних арт об’єктів та отримали можливість продекламувати власні творіння.

Хлопці та дівчати підкреслили : що сьогодні в Україні нікого не здивує жінка на посаді директорки підприємств, банків , держслужбовця чи жінка-депутат, чи навіть президент.

Рівноправність – сьогодні є великою цінністю, вона загальновизнана та закріплена юридично. Сьогодні світове співтовариство виробило певні стандарти у цьому питанні. Та зупинятися на цьому не варто, тому що багато питань потребують доопрацювання. Разом з тим, головна проблема в глибокому усвідомлені кожною людино того, що всі ми народилися рівними!..

Вчитель історії І. В. Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 223 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0