Главная » 2019 » Листопад » 13 » У ріднім слові - цілий світ
У ріднім слові - цілий світ

Напередодні Дня української мови та писемності, який по всьому світу українці святкують щорічно 9 листопада, в Костянтинівському ЗЗСО № 16 8 листопада 2019 року пройшов шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Мета конкурсу: піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Кожен рік здобувачі освіти із великим задоволенням беруть участь в цьому конкурсі, а переможці шкільного етапу представляють навчальний заклад на міському рівні.

У конкурсі взяло участь 37 здобувачів освіти. Переможцями цього року (учні, які зайняли І місце) стали: 3-А клас (Лагутіна К.), 4-Б клас (Сагательянц Д.), 5-А клас (Чернишов М.), 6-А клас (Шмагіна А.) та 7-А клас (Шаповалова Анна), 8-А клас (Кохан А.), 9-А клас (Костюкович Р.), 10-А клас (Аллік А.), 11-А клас (Шаповалова О.).

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика є традиційним, щороку дедалі більше зростає інтерес до вивчення української мови, бо її роль у нашій свідомості стає більш значущою.

Шиманська Ю.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 195 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0