Главная » 2020 » Лютий » 29 » « У світі рослин»
« У світі рослин»

Як ви вважаєте, яка із шкільних наук дає перспективу відкриття нових законів живої природи, вказує шляхи боротьби з важкими хворобами, впливає на продуктивність сільськогосподарського виробництва, на кого покладено відповідальність за рішення такої глобальної проблеми, як охорона живих ресурсів природи? Так – це біологія. До глибин такої незвичайної та багатогранної науки могли приторкнутися й учні Костянтинівського ЗЗСО № 16, адже 27 лютого вчитель хімії та біології Бурлачук Юлія Сергіївна провела біологічну вікторину «У світі рослин» серед учнів 6-х класів. Мета заходу: сприяти формуванню природничої компетентності учнів, закріпити знання про будову та основні процеси життєдіяльності рослин, формувати мотивацію учнів до вивчення біології, формувати дбайливе ставлення до живої природи. У вікторині приймали участь дві команди.

Учасникам були представлені чотири категорії запитань на вибір – «Органи рослин та їх будова», «Процеси життєдіяльності рослин», «Квітка» та «Рослини рідного краю». Учні виявили кмітливість, знання теоретичних питань з курсу «Ботаніка», уміння працювати в команді та логічно мислити.

Вчитель хїмії та біології Ю. С. Бурлачук

Категория: Новини школи | Просмотров: 216 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0