Главная » 2021 » Травень » 13 » «Україна – це Європа»
«Україна – це Європа»

З 2003 року кожну третю  суботу травня в Україні відзначається День Європи.

Щороку масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Сьогоднішні школярі за десяток років писатимуть нову історію України  - європейську. Важливо вже зараз пояснювати їм, що значить бути справжнім європейцем, патріотом своєї держави.

«Бути європейцем  – це круто», -  саме з цього гасла 7.05.2021 та 12.05.2021 розпочиналися уроки англійської мови в 4 класах Костянтинівського ЗЗСО №16.

Мета:   поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, поширення знань про Європейський Союз.

У ході заходу діти переглянули мультфільм «Приєднуйся до європейців! Знаєш, чому це круто?» Прочитали казку по ролям «Тремоло та його європейська місія», знаходили відповіді на цікаві питання, такі як:

• Як запеклі вороги стали країнами-союзниками?
  • Коли ЄС святкує день народження?
  • Чому немає Конституції Євросоюзу?
  • Скільки років ЄС існував без власної валюти?
  • І нарешті, чому бути європейцем – це круто?

Кульмінацією уроку стала вікторина «Європа-гра». Протягом онлайн - зустрічі учні показали хороші знання про Євросоюз, проявили обізнаність щодо  сучасної європейської культури.

Вчитель англійської мови Носікова А.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 146 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0