Главная » 2023 » Серпень » 29 » Україна - нація героїв
Україна - нація героїв

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів №16 пройшов онлайн флешмоб « Україна -нація героїв».

Діти власноруч виготовляли символ Дня пам’яті захисників України - квітку соняха та робили фото з цим символом, згадуючи кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу.

Молитвою, добрим словом,  згадуємо  Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Трискиба О.Д

Категория: Новини школи | Просмотров: 47 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0