Главная » 2021 » Листопад » 19 » «Від Революції Гідності до Країни гідності»
«Від Революції Гідності до Країни гідності»

В Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16,  для здобувачів освіти 5-11 класів, пройшли  онлай-уроки  звитяги до Дня Гідності та Свободи  “Українець - це вільна людина з гідністю в серці”.         Мета заходу: розширити знання учнів про революцію Гідності та Свободи;   розуміння  того,  наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини зокрема та народу в цілому, необхідності боротися за неї за «будь-яку ціну»;  що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін та посягання на гідність є неприпустимою.                                                            На уроках звитяги учні   закладу з інтересом слухали розповіді класних керівників про учасників революції  Гідності,  переглянули  відеоролик “Україна. Народжені вільними / Ukraine. Born free”,  документальний фільм Антіна Мухарського «Майдан. Мистецтво  спротиву»,  були учасниками віртуальної екскурсії «Місцями Революції Гідності» та  здійснили віртуальний тур виставкою “Майдан: від незалежності до свободи”, переглянули veb-сторінки музею революції Гідності.

Класний керівник 10 класу:     Олена Трискиба

Категория: Новини школи | Просмотров: 112 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0