Главная » 2021 » Листопад » 10 » Українська мова: учора, сьогодні, завтра
Українська мова: учора, сьогодні, завтра

День української мови та писемності- це свято, яке щороку відзначають в Україні 9 листопада. Із покоління в покоління наші предки передавали нам скарб – рідну мову. Народ плекав її у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула. Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю нашої культури.

З нагоди святкування Дня української мови та писемності учні 7-8 класів Костянтинівського ЗЗСО № 16 зібрали цікаві вислови  відомих людей та цікаві факти про українську мову, створивши відеоролики.

Мета: поширити знання учнів про зародження української писемності; розвивати допитливість, кмітливість; виховувати любов до української мови, зміцнювати  бажання спілкуватися нею, розширювати поле читання учнів.

Як писав В. Сосюра: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”. Пам’ятаймо, що ми живемо у мові, а вона – в нас!

Вчителька української мови та літератури   Юлія ШИМАНСЬКА

Посилання на відеоролики