Главная » 2021 » Лютий » 8 » Українська мово – пісня колискова.
Українська мово – пісня колискова.

Українська мово – пісня колискова,

Українська мово – гілка калинова.

Як же тебе, мово можна не любити?!

Твоє чисте слово як не розуміти?

З 02. 02. 2021 по 05. 02. 2021 року у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти № 16 проходить декада початкової школи. 03. 02. 2021 року в групі продовженого

дня вчителька О.А. Шевченко запросила дітей до кав´ярні на тематичну годину «Українська мова – пісня колискова».

Метою заходу було: показати учням красу і багатство української мови за допомогою творів письменників та поетів; викликати бажання вивчати рідну мову, милуватися її красою; розвивати мовленнєві та творчі здібності учнів; виховувати любов до рідної землі, свого народу та рідної мови.

У кожного народу є те, що виділяє його з-поміж інших народів. Це мова народу. Для нас українців, найдорожча наша українська мова.

Діти на початку заходу декламували вірші, в яких розкривається краса і багатство української мови. Учні слухали «Казку про українську мову». Малювали красуню-мову, яка розказувала діточкам чудові речі, співала їм українські пісні. Серед учнів 2-А класу було проведено мовні конкурси. А наприкінці заходу діти створювали колажі «Українська мово – пісня колискова», «Українська мово- гілка калинова».

Всі отримали задоволення від зустрічі та солодкі подарунки.

Вчитель початкових класів О.А. Шевченко

Категория: Новини школи | Просмотров: 138 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0