Главная » 2020 » Лютий » 24 » Урок демократії до Дня Героїв Небесної Сотні
Урок демократії до Дня Героїв Небесної Сотні

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!

« Шлях звільнення кожної нації від поневолення

густо кропиться кров’ю ворожою і своєю».

Симон Петлюра

20.02.2020 року в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти пройшов урок демократії для учнів 11 класа «Герої Небесної Сотні »

Мета:

поглибити знання учнів про поняття «демократія», «політичні пава та свободи громадян України», «Революція гідності»;

розвинути навички аналітичного й критичного мислення,

сприяти формуванню громадянської самосвідомості, визнання цінності демократії, справедливості, рівності та верховенства права.

Урок проходив в три етапи.

І. етап. Що таке демократія?

Учні читали запропоновані цитати , давали власну оцінку, чому обрали саме цю цитату, як розуміють.

ІІ. етап. Загрози для демократії.

З запропонованої презентації учні з’ясували які існують загрози для демократії. Силове протистояння між силовиками та протестувальниками в Києві 18-21 лютого 2014 року – завершальний етап Революції Гідності.

«Зі Щоденнику Майдану» А. Куркова

ІІІ. етап. Культура демократії. Як ми розбудовуємо культуру демократії на щодень?

Ознайомились з біографією загиблих земляків на Майдані , а після презентації склали схему , що таке демократія для кожного з них.

Класний керівник закінчила урок такими словами «Україна в нас єдина – у відданості наша сила».

Вчитель історії        Стародубцева І.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 213 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0