Главная » 2019 » Листопад » 29 » Урок історичної пам’яті «На порозі нової України»
Урок історичної пам’яті «На порозі нової України»

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій . Наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну державу, мобілізувавши національні сили.

Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Утворенням і розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західноукраїнської Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення.

Ця переломна подія повернула нашу батьківщину на мапу світу!

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності в Костянтинівському ЗЗСО № 16 для учнів 1-11 класів був проведений єдиний урок історичної пам’яті «На порозі нової України». Цей захід був присвячений постаті Михайла Грушевського, з науковою та громадсько-політичною спадщиною якого пов’язані ідеї відродження й розвитку української історичної науки, української державності, національної свідомості нашого народу.

Учні старшої ланки мали змогу перевірити свої знання за допомогою інтелектуально – історичної гри «Українська революція.100 років боротьби», підготовленою Українським інститутом національної пам’яті. Діти із задоволенням подорожували по регіонам, відповідали на питання, збирали картки.

Проведені заходи поглибили знання здобувачів освіти про те, як нелегко було відстоювати незалежність України. А сучасникам варто докласти максимум зусиль, щоб її зберегти й укріпити.

Категория: Новини школи | Просмотров: 217 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0