Главная » 2021 » Грудень » 9 » Урок – подорож « Ти – людина, значить, маєш право»
Урок – подорож « Ти – людина, значить, маєш право»

В рамках тижня правових знань 08.12.2021  в Костянтинівському ЗЗСО№16 пройшла тематична класна година для 8 класів  урок – подорож «Ти – людина, значить, маєш право»

Епіграф до уроку: « Дитя моє,права дитини ти мусиш вивчити сумлінно. Це так, потрібно, так важливо напевно знати в наші дні.Коли з тобою справедливо вчиняють, а коли і ні.»

Мета : ознайомити учнів зі змістом основних прав дитини;

розвивати вміння аргументувати відповідь,дискутувати,критично мислити;

формувати вміння розв'язувати важливі життєві ситуації,вміння захищати свої права та обов'язки ,аналізувати гарантії прав і свобод.

Учні ознайомились  з основними  правами  дитини, навчились  працювати з основними документами з прав дитини, з’ясували  як працює система захисту прав людини /дитини.

Продемонстрували  вміння захищати свої права, аналізувати правові ситуації. Навели приклади реалізації основних положень Конвенції про права дитини в нашій країні.

Наприкінці  уроку  вчитель  зробив акцент , що треба виховувати повагу до своєї сім’ї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості.

Вчителька історії        Ірина Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 102 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0