Главная » 2020 » Грудень » 6 » Усесвітній день гідності 2020
Усесвітній день гідності 2020

В цьому навчальному році учні і вчителі Костянтинівського ЗЗСО № 16 вдруге долучилися до участі у проведенні Усесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day) . Мета . Розвивати бажання стати гідними громадянами України,сприяти лідерству,ґрунтованому на повазі й підтримці глобального діалогу про гідність,залучати до співпраці молодь. Навчати молодь керуватися почуттям  власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.    Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, у родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.                                              Учні 1-Б класу розпочали свою  мандрівку путівником Усесвітнього Дня гідності Україні. Перша зупинка була – розмальовка « Яка твоя гідність»: рухаючись рядками невеличкого віршика в ній, можна краще зрозуміти, що таке гідність. Розглядаючі метафоричні світлини « Вчинки,що викликають повагу», обговорювали з маленькими учнями  питання: якою може бути гідність, як зароджується і в яких умовах . Виконуючі завдання зупинки сім  позначали правильні кроки анкети « Коли я шаную чиюсь гідність,то я:»(показували  знаки «палець у гору» / зелена картка, якщо «так» та «палець униз» / червона картка, якщо «ні»).Писали собі листа в майбутнє, який починався так: Привіт, я – це ти рік тому. Я пишу тобі,_______,у майбутнє,щоб сказати,що я хочу бути гідною людиною! І протягом року я намагатимуся…… А з учнями 5 класу ми відкрили листи,які вони писали собі у майбутнє рік тому, та дізнавалися як вони змінилися,чи стали більш гідними людьми.

Ми намагаємось плекати в наших учнів доброту і виховувати гідних людей, громадян, які люблять не тільки себе, а й свого ближнього, поважають оточуючих, допомагають у скрутну хвилину і головне бережуть свою рідну Україну.

Т.М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 149 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0