Главная » 2021 » Березень » 19 » «В кожній дитині – таланту краплина»
«В кожній дитині – таланту краплина»

О музико ! Чарівних  звуків ти ріка  безмежна,

Гармонія  тих  фарб , що з сонцем грає джерело.

Душі  людської  казка безсловесна

Чарує  і  манить , як восени тепло .

Вона  саме  життя , що жити  всім велить !

Вона  надія  й  щастя  мить!

З 15 по19 березня   у Костянтинівському ЗЗСО № 16  проходив тиждень  мистецтва Протягом нього було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Діти  4-7 класів прийняли  активну участь у проведенні музичного тижня.

Для учнів 5-6 класів працював "Майданчик ерудита", де діти на перервах  розв`язували музичні  ребуси та  загадки.

Роботи учнів  4-А та 4-Б класів  були  представлені на виставці малюнків "Я малюю музику".

Для  учнів 7-А та 7-Б був проведений музичний брейн-ринг « О, музика! Чарівних звуків ти ріка безмежна», в якому дві команди   змагалися у знаннях різних стилів музики, розгадували музичні кросворди та ребуси, грали в

« Німе кіно»( музичний крокодил) та впізнавали музичні фрагменти. Перемогу отримав 7- Б клас , який був нагороджений  Почесною грамотою.

Цей тиждень  по -справжньому  можна назвати мистецьким, адже  школярі мали змогу ближче познайомитися з світом прекрасного-музикою, та проявити свої здібності та таланти.

Вчитель музичного мистецтва,

педагог-організатор Морозова Тетяна Володимирівна