Главная » 2020 » Січень » 23 » Арт-мозаїка « Соборна Україна одна на всіх як оберіг »
Арт-мозаїка « Соборна Україна одна на всіх як оберіг »

День Соборності України – свято,що відзначаеться, щороку в день проголошення возз*єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Республіки , що відбулося в 1919 році. Офіційно День Соборності України відзначають з 1999 року. Так і сьогодні 22 січня 2020 року в Костянтинівській ЗЗСО№16 відзначили цю дату.

Мета: виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

На перерві діти 1-11 класів утворили карту любові Україні. 100 фактів за ,що я люблю рідну державу. Факти у дітей були дуже цікаві та різноманітні від борщу до Говерли.

Право покласти квіти до стели ім.Пономарьова О.О та вшанувати пам*ять нашого земляка надалося рою “Хортиця” .

Педагог-організатор Носікова А.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 221 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0