Главная » 2020 » Січень » 23 » Веселі перерви
Веселі перерви

В рамках декади початкових класів 22 січня в Костянтинівському ЗЗСО № 16 перерви походили активно та весело для учнів 1-2 класів.

Тож після 3 уроку учні зібралися в актовій залі закладу, зробили вправи- руханки «На всі випадки» , пограли в ігри «Світлофор», «Вухо-ніс», «Цифри» та потанцювали з дівчатами 6-Б класу. І все задля того, аби зробити життя молодших школярів цікавим та веселим, сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя.

З педагогічної точки зору ігри на перервах мають важливе виховне та розвивальне значення.Після напруженої роботи в класі учням необхідний активний та жвавий відпочинок. Учням подобаються такі заходи, бо вони розкривають внутрішній потенціал, розвивають творчі здібності, фантазію, дозволяють рухатися та мати завжди гарний настрій.

Вчитель початкових класів Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 209 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0