Главная » 2019 » Листопад » 11 » «Веселі старти»
«Веселі старти»

08.11.2019 року у Костянтинівській  ДЮСШ проходив міський етап обласних змагань «Веселі старти». Маленькі спортсмени 3-4 класів Костянтинівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 16 брали участь у цих змаганнях. Мета змагань: розвивати бажання у дітей вести активний спосіб життя, залучати їх до систематичних занять фізкультурою та спортом, дбати про свій фізичний і духовний розвиток. У програмі змагань були такі естафети: «Стрибунці», «Ловкий м’яч», «Кенгуру», «Флорбол».
На спортивному майданчику, де проходили «Веселі старти» було гаряче. Спортсмени тринадцяти шкіл боролися за перемогу. Дух боротьби був присутній і у кожного із наших учасників. Дякуємо, вам, діти! Головне, втомлені, але задоволені, з морем позитивних емоцій наші спортсмени
поверталися додому з вірою, що наші перемоги – попереду.

Вчитель початкових класів: Жирнова Н.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 230 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0