Главная » 2021 » Березень » 7 » Весна за вікном – весна в душі
Весна за вікном – весна в душі

Дорогі жінки, дівчата!

Наші рідні і красиві!

Кращого немає свята,

Аніж те, що прийшло нині!

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, співають пташки. Прийшла весна, а разом з нею – жіноче свято.

В Костянтинівському закладі загальної середньої освіти №16 пройшли заходи, присвячені найчарівнішим, наймилішим, добрим, ніжним жінкам та дівчатам.

Метою заходів було виховання любові та шанобливого ставлення до мами, почуття любові, вдячності та поваги до бабусі; розвиток творчих здібностей дітей; виховання естетичного смаку, навичок морально-естетичної поведінки.

Учні 1-А класу разом з класним керівником Жирновою Н.А. привітали матусь відео поздоровленням «Моя матуся сама, сама …!». Власними руками малюки зробили яскраві листівки, паперові квіти, які 8 березня подарують мамам. В 1-Б, 2-А, 3-А, 4-А, 4-Бкласах класні провели конкурсно – розважальні програми. «Весна за вікном – весна в душі» - вчителька Дорохова Т.М., «Наші чарівні, наші найкращі» - керівниця Губанова С.В., «Наші дівчатка найкращі» - вчителька Хрипко Н.К., «Зустріч друзів у кав´ярні «Файна Пані»» - керівниця Генатуліна С.А., «Нумо, дівчатка!» - вчителька Хе Ден Сук Степанченко.

Жіночій красі, коханню та іншим одвічним істинам були присвячені красиві пісні, поезії … В цікавих конкурсах «Хитра ромашка», «Хоробрий кравець», «Весняна фантазія», «Чарівні квіти», «Клубочок комплиментів», які приготували вчителі, розкрили свої здібності не тільки дівчатка, а і хлопчики.

А яке ж свято без подарунків ?! На протязі усього тижня учні початкових класів в групі продовженого дня разом з вчителькою Шевченко О.А. виготовляли саморобки, яскраві листівки для найдорожчих мам, бабусь, дівчаток.

І чудова весняна погода, і щирі привітання – все сприяло піднесеному святковому настрою.

Вчитель початкових класів Шевченко О.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 126 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0