Главная » 2019 » Січень » 27 » Вихідні і з радістю,і з користю
Вихідні і з радістю,і з користю

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.Цікавою і змістовною була поїздка наших школярів до сусіднього міста Бахмут . Мета.Формування національної свідомості,любові до рідного краю,свого народу,прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь. Комфортабельний автобус доставив школярів до міста Бахмут. Під час поїздки діти відвідали розважальний центр «Победа»,де подивилися цікавий мультфільм «Астерікс і таємне зілля» у форматі 3D,а потім побували на екскурсії в краєзнавчому музеї міста Бахмут .Колекція музею-це раритетні матеріали з природи,етнографії,побуту і ремесел місцевого населення,багато фото та архівних документів.Від екскурсовода діти почули цікаву розповідь про природу Бахмутського краю , про життя і побут селян,культуру нашого краю,історію військових формувань козацтва ,а ще відвідали музей просто неба.

Учні були задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей,що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.

Вчитель Т.М.Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 293 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0