Главная » 2023 » Грудень » 3 » ВІЛ/СНІД : передбачити, уникнути, не захворіти
ВІЛ/СНІД : передбачити, уникнути, не захворіти

1 грудня,  з нагоди  Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом, у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 пройшов онлайн захід «ВІЛ/СНІД : передбачити, уникнути, не захворіти»

Мета заходу: сприяти розумінню, що СНІД – це проблема кожної людини зокрема і всього людства загалом; надати інформацію про елементарні правила безпеки та шляхи запобігання; розвивати вміння приймати самостійні рішення у різних життєвих ситуаціях; толерантно ставитися до ВІЛ-інфікованих.

Учасники заходу, учні 8-А та 8-Б класу, зазначили що СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникла перед людством наприкінці ХХ сторіччя. Діти, переглядаючи матеріали презентацій та  відеоматеріали, розглянули відмінності між ВІЛ і СНІД, оцінили ризики інфікування у різних ситуаціях, назвали стадії ВІЛ-інфекції та їх ознаки, пригадали  елементарні правила безпеки і шляхи запобігання захворювання та наголосили про  толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Класна керівниця 8-А класу                Олена Трискиба

Категория: Новини школи | Просмотров: 29 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0