Главная » 2021 » Жовтень » 22 » Віртуальний огляд літератури « Донеччино моя, моя ти Батьківщино!»
Віртуальний огляд літератури « Донеччино моя, моя ти Батьківщино!»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»  триває у ЗЗСО№16.

Рідний  Донецький край - це мала Батьківщина, наша рідна домівка. Кожна людина повинна не просто любить рідну землю,а й знати її історію,поважати культуру.

Шкільна бібліотека ЗЗСО №16 Костянтинівської міської ради Донецької області запрошує на віртуальний огляд літератури « Донеччино моя, моя  ти Батьківщино!».

Мета огляду : пробудження у школярів інтересу до історії та літератури про рідний край, розвивати інформаційні потреби користувачів,загальний кругозір,рівень знань про Донеччину, виховувати у молоді любові до рідної землі, поваги до її історії, почуттів патріотизму, відповідальності за долю малої Батьківщини.

Книги, які представлені у огляді пронизані безмежною любов’ю, подякою і пошаною до своєї рідної землі. Ці книги – розповідь про історію краю, її  радних людей, його боротьбу за волю, його трудовий та громадянський подвиг в ім’я своєї землі.

Немов душею п’ю твого труда весну я

У радості степів, у гомоні дібров.

І музику гудків твоїх я знову чую,

Донеччино моя, життя мого любов!

В. СОСЮРА

Зав.шк.бібліотекою ЗЗСО№16        Галина ГЕЦМАН