Главная » 2019 » Листопад » 21 » Виставка «Пам´ятаємо Героїв Небесної Сотні».
Виставка «Пам´ятаємо Героїв Небесної Сотні».

Встане Україна

І розвіє тьму неволі,

Світ правди засвітить

І помоляться на волі

Невольничі діти!

Події 21 листопада 2013 року – 22 лютого 2014 року стали етапом прояву українцями неабиякої сили, мужності, гідності, віри та міцності духу.

Вони показали усьому світу, що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії. А будь – яке зазіхання на них зі сторони ворогів зазнає невдачі і буде покарано.

Проте за відстоювання цих ідей довелося заплатити дорогою ціною - кров´ю «Небесної Сотні» - патріотів, які поклали своє життя на вівтар для захисту рідної Батьківщини.

У Костянтинівському закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 пройшла низка заходів,присвячених цим подіям. У шкільній бібліотеці була відкрита виставка «Пам´ятаємо Героїв Небесної Сотні». Метою створення виставки було: поглибити знання дітей про події, що сталися на Майдані 21 листопада 2013 – 22 лютого 2014 р.; виховувати любов до Батьківщини, українського народу, патріотизм. Учням сподобалася цікава, пізнавальна розповідь шкільного бібліотекаря Галини Іванівни Гецман.

Вчителька початкових класів    Шевченко О.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 206 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0