Главная » 2023 » Травень » 22 » Вивчаємо англійську мову цікаво
Вивчаємо англійську мову цікаво

Іноземна мова – це не просто навчальний предмет, це – скарбниця іншомовної культури. З 14.05 2023. по 19.05.2023. було проведено тиждень іноземної мови, який сприяв формуванню пізнавальних і загально лінгвістичних інтересів, підвищенню рівня володіння іноземною мовою, розвитку творчої активності учнів. У процесі спілкування учні закладу отримали додаткову інформацію про сфери застосування іноземної мови та з користю провели свій вільний час. Алевтина Носікова провела тематичні уроки серед учнів 1-4 класів з теми «Happy Mother*s Day» і «Подорож до G.B», а з учнями 5-А класу провели позакласний захід з теми «Англійське чаювання». Під час спілкування діти працювали на дошці padlet https://padlet.com/nosikovaalevtina89/padlet-dnomda8fbgv3owb8  і куштували смаколики з чаєм, вийшло дуже цікаве онлайн-чаювання. Тематика заходів виходила за межі шкільної програми, що дозволило використати нові технології , які сприяли розвитку лінгвістичної та соціокультурної компетенції учнів.

Категория: Новини школи | Просмотров: 58 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0