Главная » 2021 » Вересень » 27 » Вивчаємо поезію геніальної дочки українського народу Лесі Українки
Вивчаємо поезію геніальної дочки українського народу Лесі Українки

23 вересня 2021року у Костянтинівському ЗЗСО№16  був проведений  літературний флешмоб (онлайн  конкурс читців поезій Лесі Українки) «Слово, моя ти єдиная зброє».

Під час проведення заходу діти розвивали наступні компетентності: спілкування державною   мовою,   уміння вчитися впродовж життя , обізнаність та самовираження у сфері культури .

Ціль заходу: популяризувати ідеї гуманізму, добра та краси;  розвивати  уміння виразно читати поезію, поціновувати культурні здобутки Лесі Українки ; виховувати любов до української мови,   зацікавлення  творчістю поетеси.

Здобувачі освіти 3-11 класів  вивчили напам’ять кілька поезій  геніальної української поетеси Лесі Українки ,  записали та змонтували  відеоролик. Діти креативно та   з великим задоволенням підійшли до виконання поставленої задачі.  Уже  150 років виповнилось у 2021році із дня народження поетеси, але її твори є актуальним та улюбленими серед багатьох поколінь усього світу  й сьогодні.

Учителька української мови та літератури Шарніло В.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 130 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0