Главная » 2019 » Грудень » 5 » Волонтери – люди доброї волі
Волонтери – люди доброї волі

Людина починається з добра.

Сказав мудрець: Живи, добро

звершай! Та нагород за це не

вимагай!

5 грудня у світі відзначається міжнародний День волонтера –International Volunteer Day. Це свято було засноване ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Костянтинівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів № 16 Костянтинівської міської ради Донецької області пройшли інформаційно-просвітницькі заходи, щодо вивчення історії та значення волонтерського руху.

Мета. Познайомити учнів із поняттям « волонтер»; створити умови для виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги; стимулювати пізнавальний інтерес до основ моральної культури. Під час цих заходів учні розглядали відповіді на питання: види робіт, в яких задіяні волонтери,проти чого виступають, кому допомагають,хто може стати волонтером. Підсилив сприйняття теми вдало підібраний мультимедійний супровід, тематичний відеоряд з об’єднучою назвою « Мирні воїни світла». А часом раніше в рамках Усесвітнього Дня Гідності під час дискусійного курсу учні школи мали можливість познайомитися з волонтерським рухом від проекту Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine . Здобувачі освіти поглиблювали розуміння гідності на практичних ситуаціях, запропонованих організаціями Г. Новосад, М. Кулеба і Н. Мосейчук про гідність у щоденних вчинках ; USAID_#ВзаємоДія! про те, як зупинити корупцію ; Amnesty International про захист прав людей у всьому світі ; Офіс Уповноваженого Президента України з прав дитини про інтернет – безпеку; Глобальні цілі сталого розвитку, програма розвитку ООН. Волонтерство – доброчинна діяльність,яка робить нас людянішими,виховує патріотичні почуття та формує розуміння свого місця на Землі.

Т. М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 191 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0