Главная » 2019 » Листопад » 7 » «Волошкові очі у моєї мови»
«Волошкові очі у моєї мови»

Уже традиційно в перші тижні листопада в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 проходить День української мови та писемності, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

6 листопада 2019 року серед учнів 5-6 класів вчитель української мови та літератури Шиманська Ю.Ю. провела брейн-ринг «Волошкові очі у моєї мови».

Мета заходу: поширити знання учнів про зародження української писемності; розвивати допитливість, кмітливість; вчити працювати в групі, приймати спільні рішення, порівнювати, визнавати помилки; виховувати любов до рідної мови, зміцнювати бажання спілкуватися нею, розширювати поле читання учнів.

У цікавій формі проходили змагання між класами. Учні пригадали українські народні та сучасні пісні, приказки, перекладали слова з російської мови на українську, створювали власні рушники свого класу.

Показавши гарні та ґрунтовні знання з предмету, учні 5-6 класів посіли такі місця: 6-А -І місце, 5- Б -ІІ місце; 5-А - ІІІ місце, 6- Б - ІV місце.

Беручи участь у заході, здобувачі освіти отримали нові враження та знання, поводилися вільно та були активними співрозмовниками.

Хочеться вірити, що наші діти, коли виростуть, будуть любити й оберігати близьких, шанувати традиції українського народу, творити красу й добро.

Шиманська Ю.Ю.

Категория: Новини школи | Просмотров: 217 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0