Главная » 2019 » Квітень » 9 » Всесвітній день здоров’я
Всесвітній день здоров’я

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.
Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.

Напередодні цього дня в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 пройшла загальношкільна зарядка. Діти з задоволенням виконували запропоновані вправи ранкової гімнастики, приймали повітряні ванни, пригадали правила здорового способу життя.

Результат – вся школа, учні та вчителі отримали позитивний старт на весь день!

Категория: Новини школи | Просмотров: 313 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0