Главная » 2019 » Березень » 13 » Всеукраїнська гра «Соняшник»
Всеукраїнська гра «Соняшник»

Соняшник – щорічна Всеукраїнська українознавча гра, участь у якій беруть учні загальноосвітніх шкіл. Це гра з української мови, літератури, українознавства, що проводиться з 2010 року.

Переможці гри визначаються на основі суми набраних балів та отримують призи, а всі учасники – дипломи та сертифікати. Гра проводиться з метою формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою, українознавством. Крім того, школяри отримують можливість змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи за межі свого району. 5 березня 2019 року 60 учнів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 школи також взяли участь у всеукраїнському змаганні. Це 12 учнів 2-А класу (учитель Генатуліна С.А.), 11 учнів 3-А класу (учитель Жирнова Н.А.), 5 учнів 3-Б класу (учитель Дорохова Т.М.), 8 учнів 4-А класу (учитель Шевченко О.А.), 5 учнів 4-Б класу (учитель Степанченко З.В.), 19 учнів 6-9 класів (учитель Бочкарьова О.М.).

Сподіваємося на перемогу!!!

Учитель укр. мови та літератури В.М. Данилик