Главная » 2021 » Жовтень » 19 » Всеукраїнський День відповідальності людини.
Всеукраїнський День відповідальності людини.

Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня, у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини»..

Запровадження Всеукраїнського Дня відповідальності людини нагадуватиме кожному українцю про  складову успіху сталого розвитку, про видатного українця, який безпосередньо долучився до творення української державності та поширить його «Декларацію відповідальності людини».

Саме у цьому змістовному документі (у 15 пунктах) висвітлюються різні рівні відповідальності, які можуть стати путівниками до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей

19 жовтня для всіх здобувачів освіти Костянтинівського ЗЗСО № 16 з метою ознайомлення з основними пунктами «Декларації відповідальності людини» ,формування в учнів поняття «відповідальність» та розуміння   відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; сприяння вдосконаленню особистості учнів; навчання школярів виявляти та усувати недоліки характеру, що заважають свідомо та відповідально ставитися до життя; розвитку логічного мислення; формування навичок роботи у колективі в онлайн режимі був проведений тематичний вісник, під час якого кожен учень зміг більш детально розібратися в основних аспектах «Декларації відповідальності людини».

Класний керівник 11-а  Олена МИРОШНИЧЕНКО

Категория: Новини школи | Просмотров: 137 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0