Главная » 2023 » Вересень » 15 » Всеукраїнський Олімпійський урок
Всеукраїнський Олімпійський урок

З метою розвитку олімпійського руху і, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в нашій країні щорічно в другу суботу вересня. Це свято всіх, хто любить спорт.

Так, для учнів проведені Олімпійські уроки: “ З історії олімпійських ігор” “Діти – олімпійська надія України”, “ Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього”, “ Олімпійські чемпіони України”,“ Спорт - крок до миру” та ін. На уроках діти згадали цікаву історію виникнення олімпійських ігор, дізналися про розвиток олімпійського руху в Україні та видатних спортсменів нашої Батьківщини, імена український спортсменів, переможців Олімпійських та Паралімпійських ігор 2021 року. Кожен учень розповів про те, як у їхній родині шанують спорт, розповідали про вид спорту, який їм найбільше подобається. Школярі мали змогу презентувати свої спортивні захоплення та успіхи.

Класний керівник 6-Б класу Головко С.В

Категория: Новини школи | Просмотров: 40 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0