Главная » 2021 » Листопад » 9 » Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності відбувся 9 листопада 2021 року з 10.00 до 11.00.

Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови – 9 листопада. Цьогоріч текст радіодиктанту написав і прочитав в ефірі письменник Юрій Андрухович. За побажаннями радіослухачів його обрали з кількох претендентів.

Особливість цьогорічного диктанту в тому, що «Українське радіо» стало майданчиком для суспільного діалогу. У хабі «Українського радіо» упродовж тижня перед виходом проєкту в ефір відбувалися публічні дискусії з мовних питань. Зокрема, пройшли обговорення мовного законодавства, мовних квот.

Радіодиктант транслювали наживо «Українське радіо», радіо «Культура», телеканал «UA: Перший» та інші платформи Суспільного мовлення. Запрошення долучитися до написання радіодиктанту одержали Президент, народні депутати, міністри, прем'єр-міністр, діячі культури.

Учні, батьки та вчителі Костянтинівського  ЗЗСО № 16 також писали диктант національної єдності, чим продемонстрували, що Костянтинівка – це УКРАЇНА.

Учитель української мови та літератури   Данилик В.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 139 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0