Главная » 2020 » Березень » 2 » Вулкан знань
Вулкан знань

В рамках предметного тижня хімії та біології  28 лютого 2020 року у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 проведено хіміко- біологічний квест «Вулкан знань» з учнями 7-10 класів. Мета заходу: розширити знання учнів про рослинний і тваринний світ, різноманітність хімічних речовин та явищ; розвивати увагу та логічне мислення; працювати у команді.  Квест- гра складалася з шести конкурсів-«станцій», які мали різноманітні завдання з біології та хімії. Зокрема,  на станція під назвою «Лінгвістична» учням необхідно було розшифрувати хімічні речовини та явища.  А от станція «Ботанічна» передбачала перевірити знання учнів про рослини.   Також учасників дуже зацікавила станція «Зоологічна», де за аудіозаписом звуків треба було назвати птахів. Цікаві завдання чекали учнів на станціях   « Біосфера», «Хімічна», «Неорганічна». По закінченні квесту за сумою балів з усіх конкурсів визначалися  переможці.

Окрім  грамот, команди та вболівальники від вчителя хімії отримали чудовий подарунок - кілька захопливих експериментів з поясненням змісту реакцій. Вражаючими були досліди «Фараонові змії»  -  хімічна реакція, у результаті яких відбувається збільшення об'ємів реактивів у багато разів; під час горіння хімічна суміш не лише збільшується у розмірах, але і звивається, мов зміюка; «Вулкан» - потужний викид піни з ємності з рідиною, в результаті взаємодії миючого засобу з содою та оцетом.

Впевнені, що такі форми роботи підвищують зацікавленість школярів до навчання

Учитель біології     О.А.Климова

Категория: Новини школи | Просмотров: 224 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0