Главная » 2019 » Червень » 24 » «Залишаю вам на згадку»
«Залишаю вам на згадку»

Ось і скінчив свою роботу літній пришкільний табір «Веселий вулик» при Костянтинівській ЗОШ №16. Впродовж 14 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах, екскурсіях.

Останній день в таборі розпочався з розважальної програми « Поєднав нас «Веселий вулик», де діти показали свої таланти танцювати, співати, декламувати вірші, малювати.

Потім пройшла урочиста лінійка « До нових зустрічей друзі!» На якій відбулося нагородження дітей грамотами за активну участь у житті табору. Підвели підсумки зміни «Скарбничка відгуків та побажань про життя в таборі». Діти з задоволенням ділилися своїми враженнями.

З метою збереження життя і здоров’я дітей влітку були проведені бесіди і інструктажі « Безпечна поведінка влітку», « Щоб не сталося біди».

По закінченні вихованців табору чекала яскрава та запальна дискотека, а також смачний сюрприз – морозиво.

Літо - це маленьке життя! Сподіваємося, що наші діти влітку добре відпочинуть, та повернуться до школи більш здоровими, повними сил і енергії!

Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 334 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0