Главная » 2019 » Листопад » 21 » Завжди у наших серцях!
Завжди у наших серцях!

Щороку 21 листопада на честь початку Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня учні Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів № 16 прийняли участь в урочистих заходах. Розпочалися урочистості виконанням Державного гімну України, а закінчилася хвилиною мовчання на знак поваги до тих, хто віддав своє життя за утвердження демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Учні школи разом із представником міської військової комендатури, старшим солдатом Василем Лавровим поклали квіти до пам’ятної дошки учневі нашої школи, учаснику АТО Олександру Пономарьову,який загинув, захищаючи наше право на гідність та свободу.

Учитель української мови та літератури Данилик В.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 227 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0