Главная » 2019 » Листопад » 7 » «Збереження енергії – справа кожного громадянина»
«Збереження енергії – справа кожного громадянина»

З метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго і ресурсозбереження у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 у рамках тематичного Тижня «Енергозбереження - це наш добробут» були проведені різноманітні виховні заходи: тематичні бесіди, уроки, орієнтовані на раціональне використання паливно - енергетичних ресурсів «Ми за енергозбереження!»; класні години (вистави, вікторини, тренінги), спрямовані на пропаганду енергозбереження, раціональне використання паливно - енергетичних ресурсів «Світова енергетична криза», «Природні джерела енергії», «Збереження енергії – справа кожного громадянина» серед учнів 5-11 класів; міні – проекти «Альтернативні джерела енергії»; опитування, анкетування, інтерв’ювання; інформаційна кампанія «Ти і енергія» учнями 10 класу серед школярів молодших класів щодо збереження енергії; виготовлення та розміщення в класних кімнатах, шкільних приміщеннях плакатів на енергозберігаючу тематику; акція «Розмалюй життя в зелений колір»; конкурси малюнків та плакатів «Енергозбереження очима дітей»; виставка робіт переможців шкільного конкурсу буклетів «Правила енергоефективності»; операція “Здай макулатуру - збережи дерево”; тематична книжкова виставка в бібліотеці школи «Енергія і оточуюче середовище».

Класовод 6- Б класу Курочка С.О.

Просмотров: 201 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0